Veebimajutus Domeenid Uued tippdomeenid Tasuta .ee domeen Privaatserver Fellida FREE Veebiarendus

veebimajutuse vahetus

Meie poole pöördutakse tihti kĂĽsimusega kuidas oleks kõige mugavam ja soodsam kolida oma olemasolev teise teenusepakkuja juures majutatud koduleht ja/või domeen  Fellida serverisse. Et teha see protsess võimalikult lihtsaks ja tõepoolest soodsaks paiskab OĂś Fellida turule kaks uut veebimajutuspaketti: Hostingu vahetaja pakett LIHTNE ja Hostingu vahetaja pakett FREE. Nagu pakettide nimetused viitavad, on nende tehnilised näitajad (kettaruum, andmeedastusmaht, lisadomeenide arv jne) samad mis meie klassikalistel pakettidel Fellida LIHTNE ja Fellida FREE. Kuid teenuse haldamise osas on väike erinevus:


Erinevalt paketist Fellida LIHTNE ei sisalda Hostingu vahetaja pakett LIHTNE tasuta domeeni – eeldame, et veebimajutuse vahetajal on domeen juba nii kui nii olemas ning ta vajab ainult serveriteenust ilma domeeni registreerimiseta.


Hostingu vahetaja pakett FREE on tehniliselt sarnane paketiga Fellida FREE, kuid ei eelda, et Klient peaks ilmtingimata ostma domeeni Fellida vahendusel – see on ju lahendus neile, kes kolivad meie juurde mujal ostetud domeeniga.


Palju maksab?

Hostingu vahetaja paketi LIHTNE aastatasu on 19,99€ ja pakett kehtib 12 kuud. Esimese aasta möödudes muutub pakett automaatselt Fellida LIHTNE paketiks (ka juhul kui Kliendi domeen jääb endiselt teise teenusepakkuja haldusse).


Hostingu vahetaja pakett FREE on tasuta, kuid selle paketiga kaasneb ühekordne liitumistasu 19,99€. NB! Hostingu vahetaja pakett FREE on tähtajaline ja kehtib 24 kuud, mille möödumisel peab Klient valima mõne tasulise paketi või kokku leppima erilahenduse.


Telli kohe


Tagasi virtuaalserveri pakkumiste juurde